20171127 10495727 листопада 27-й раз за 10-річну історію своєї діяльності Вовчоцька ЗОШ I-II ступенів гостинно відчинила двері учасникам чергового практично - теоретичного семінару.

Учителів зарубіжної літератури Немирівського району та Немирівської об’єднаної громади щиро привітала господиня храму науки  Басовська О.В., яка ознайомила присутніх зі школою, з гордістю розповіла про вчительський колектив та досягнення учнів.

Методист РМК Бабчинська Раїса Михайлівна оголосила план роботи та мету семінару . Теоретичний блок розпочала учитель Новообіходівської ЗОШ I-III ступенів Собченко Марина Василівна, яка у цікавій формі розповіла про технологічні аспекти сучасного уроку зарубіжної літератури. Естафету з обміну досвідом роботи продовжила вчитель Ситковецької ЗОШ I-III ступенів Костюк Людмила Володимирівна. Вона розповіла про навчально-методичні моделі сучасного уроку зарубіжної літератури.

А “головною скрипкою” семінару філологів  стала вчителька Вовчоцької ЗОШ I-II ступенів Поворознюк Любов Петрівна - щира людина, з запалом невичерпною енергії , ентузіазму й неймовірної жаги до удосконалення. Вона провела майстер –клас, захопивши  присутніх інноваційнними формами та засобами роботи на уроках зарубіжної літератури. Все було гарно продумано,виважено, доступно подано. Хоча назви форм роботи спочатку насторожували (кросенс, скрапбукін, псевдотекст,  психологічний віраж, майнд-мапінг, вікі-технології, тощо), але потім усі усвідомили ,що це дійсно цікаві форми роботи, які обов’язково треба взяти собі до уваги.

Цілком закономірно,що всі присутні були у захваті, від почутого і побаченого,  а Любов Петрівна почула на свою адресу гарні слова щирої подяки і від методиста, і від колег.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі