pc0200882 грудня 2016 року на базі Муховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови на тему «Здійснення діяльнісного підходу у викладанні англійської мови у середній ланці школи».

У плані роботи семінару було передбачено відкритий уроку у 8 класі на тему «Books are our friends», який проводила вчитель Токаленко Світлана Сергіївна,  та інтегрований позакласний захід для учнів 7-10 класів «I love Ukraine», який підготувала вчитель Коваль Юлія Сергіївна.     

Заняття були проведені на високому методичному рівні з  використанням різноманітних форм та методів роботи з учнями.

pc020092Вміле їх поєднання  забезпечило в кінцевому результаті досягнення високої результативності уроку та реалізації поставлених цілей. Учителі продумали кожний момент своїх уроків, зуміли спонукати учнів до активної творчої роботи. Вдало підібраний музичний супровід, чудові відеофрагменти пожвавили атмосферу уроків та не залишили нікого байдужим.   

Учитель Василенко Ігор Миколайович розповів, як формувати особистість, здатну до навчання та самовдосконалення, шляхом використання традиційних і інноваційних технологій та презентував програму Use of English, яку успішно використовує в своїй роботі. 

pc020094Учитель НВК №2 м.Немирова Баланюк Алла Анатоліївна, керівник Школи оперативної методичної допомоги для учителів англійської мови, які викладають у початкових класах, поділилась власним досвідом посилення мотивації до вивчення англійської мови та порекомендувала присутнім корисні англомовні сайти.

 Гість семінару, волонтер Корпусу Миру США в Україні Пол Лорд, який працює у Ситковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, розповів присутнім про святкування Дня Подяки у США та висловив свою думку про урок та заняття, які йому надзвичайно сподобались.

pc020106На завершення семінару методист Немирівського РМК Боднарчук Ольга Євгенівна провела тренінг за програмою «Go Global» і наголосила на необхідності дальшого проведення роботи з учнями в рамках Року англійської мови в Україні.

Обговорюючи відкритий урок та інтегроване позакласне заняття, учасники семінару давали найкращі відгуки про проведені заходи і дякували учителям та дирекції школи за гостинність та відмінну організацію роботи семінару. Усі присутні отримали яскраві буклети з програмою семінару та саморобні маки як символ України.

Зінченко Т.А., керівник РМО учителів англійської мови. 

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі