img 986515 листопада 2016 року в  Мельниківській  ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів української мови та літератури на тему: «Формування громадської позиції шляхом індивідуально особистісного підходу при вивченні української мови та літератури».

Гостинно хлібом-сіллю та піснею «Зеленеє жито, зелене» зустріли гостей у вестибюлі учителі та дитячий вокальний ансамбль. Директор школи Тетяна Василівна Цюпка провела екскурсію шкільними кабінетами української мови та літератури, хімії, фізики, інформатики. Вразили сучасним обладнанням  і  бібліотека, і навчальні кабінети, і по-домашньому затишна учительська.

img 9866 Виступаючи з презентацією про історію та сучасне життя школи, директор наголосила на тому, що досягли багато завдяки дружній та доброзичливій атмосфері, яка панує в колективі. З глибокою вдячністю директор розповіла присутнім про мецената школи Каленича Павла Євгенійовича – людину великого й палкого серця, небайдужого до проблем села та навчального закладу. Заступник директора з навчальної та виховної роботи Галина Василівна Огінська у своєму виступі зазначила, що колектив невтомно працює над розкриттям здібностей і талантів кожної дитячої особистості, а тому є в школі колективи художньої самодіяльності, спортивні секції, активно діє учнівське самоврядування.

img 9870Найяскравіші враження залишилися в гостей від свята рідної мови, яке підготували педагогічний та учнівський колективи до Дня української писемності та мови. Професійна декламація, барвисті костюми, велика кількість українських пісень, танці – усе захоплювало й викликало яскраві емоції. З гордістю й трепетом учні говорили про рідну мову, з болем у серці про сучасні воєнні події на Сході, діти справді пишаються тим, що вони українці, а виховують їх такими патріотами талановиті  педагоги.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі