Семінар з козацької педагогіки.

dscn912721 жовтня 2016 року перед учасниками районного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників гостинно розкрив свої двері Ковалівський НВК. Директор школи  Кривошея В.І. провів екскурсію по школі, розповів про славні традиції та надбання педколективу.

 Тема семінару : Організація патріотичного виховання учнівської молоді  на засадах козацької педагогіки. А для Ковалівського НВК цей напрямок є пріоритетним.

Гостей зацікавила  Алея Слави, присвячена героям Небесної Сотні та землякам-вінничанам, які загинули під час АТО; ковалівчанам-героям Максиму Мушті та Руслану Зайцю  відкриті меморіальні дошки на фасаді школи та присвячені окремі розділи експозиції , про що розповіла учитель історії Артишко Н.І. 

dscn9140Педагог-організатор Ковалівського НВК Верховод А.В. розповіла, що козацьке виховання у школі – це ціла система, яка діє уже протягом 22 років, засновниками її були учитель  Черниш А.Й. та заступник директора з виховної роботи Шуповал Л.В. Традиції, які складалися роками, продовжує і молоде покоління педагогів і, що найголовніше, багато заходів проводяться спільно із громадою села. Присутні переглянули  відео наймасштабнішого щорічного загальношкільного свята  «Козацькі розваги».

Тему козацької педагогіки продовжила  заступник директора з виховної роботи Байраківської ЗОШ І-ІІІ ст. Бойко Н.І., яка розповіла про співпрацю школи і  громадської організації «Труханівська Січ».

dscn9145 Учні Байраківської школи були учасниками таборових зборів юних козачат на  Труханівському острові, а також долучилися до соціального проекту – волонтерсько-агітаційної акції «Потяг єднання України», організованого ГО «Коло медіа», яка проходить містами України з метою об’єднання Сходу, Центру і Заходу України та відновлення миру на нашій землі.

Увазі присутніх було представлено виховний захід «Ми – нащадки козацької слави». Учні 5 класу подорожували на Запорізьку Січ, при цьому подолали безліч перешкод і випробувань, проявили себе талановитими кмітливими учнями, справжніми козаками, донесли козацький скарб (прапор) головному козацькому отаману і довели, що вони гідні честі називатися козачатами.

dscn9150Активними учасниками свята були  і артисти-аматори Ковалівського клубу. А розроблено цей захід із використанням матеріалу книжки А.Й.Черниша «Як козачата  стали козаками», на якій виросло не одне покоління ковалівчан.

Відмінна організація семінару не залишила байдужим нікого із присутніх. 

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі