img 1942Молодий учитель – це талановита, неординарна, багатогранна особистість, яка може повести за собою дітей, зацікавити, захопити своїми ідеями. Формування вчителя як творчої особистості, здатної до створення нового, значущого для практичної педагогічної діяльності – одне з найважливіших завдань сучасної педагогічної науки й практики. З метою адаптації молодих педагогів до роботи  у районі працює школа  молодого учителя.

img 1946

8 жовтня 2014 року в НВК № 1 м. Немирова відбулося перше в цьому навчальному році засідання школи молодого вчителя-філолога на тему «Перші кроки педагогічної діяльності». На занятті були присутні десятеро слухачів – молодих (малодосвідчених, новопризначених) учителів, які викладають в школі українську мову й літературу, світову літературу, російську мову. Зі вступним словом до молодих колег звернулася методист КЗ «Районний методкабінет» Раїса Михайлівна Бабчинська. Слухачі познайомилися, коротко розповівши про себе. Керівник школи Жанна Віталіївна Конотоп  розповіла про мету, основні завдання й напрямки  роботи школи молодого вчителя, познайомила колег із їхніми правами й обов’язками.

img 1947Бабчинська Р. М. нагадала  слухачам, якими нормативно-правовими документами повинен керуватися учитель у своїй професійній діяльності. Основним питанням, яке розглядалося на засіданні, було складання конспекту в процесі підготовки до уроку. Конотоп Ж. В. довела до відома слухачів методичні рекомендації щодо того, яким повинен бути конспект уроку, які вимоги ставляться до поурочних планів та як молодим учителям працювати над складанням конспектів уроку. Крім того, вчителі одержали технологічну картку уроку, яка допоможе будувати навчальне заняття відповідно до типу уроку, його мети й цілей, ефективно застосовувати різні прийоми й методи на кожному етапі.

Слухачі школи молодого вчителя заповнили вхідну анкету, яка допоможе визначити потреби й запити саме молодих учителів.

На завершення заняття колеги обмінялися своїми враженнями та побажаннями. 

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі