Впровадження в освітніх закладах Немирівського району програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

1З метою сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості, розвитку навичок відповідальної і безпечної поведінки учнів 7-11 класів, умінь адекватного прийняття рішень у різних життєвих ситуаціях, визначення та формування громадянської позиції особистості, в освітніх закладах Немирівського району буде впроваджено програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

 

 

2

Фахівці психологічної служби Ковалівського та Брацлавського НВК, Вовчоцького, Муховецького та Сокілецького ЗЗСО у березні 2018 року пройшли навчання, яке було організовано КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти». Свідоцтва учасників семінару-тренінгу з методики впровадження програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» отримали практичні психологи: Ірина Чорната, Інна Бондар, Оксана Присяжнюк, Олена Орловська. Методист з психологічної служби Наталія Назаренко є координатором з реалізації даної програми у районі.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі