ЮВЕНАЛЬНА ПРЕВЕНЦІЯ.

1Ювенальна превенція – важливий напрямок роботи. Основні зусилля ювенальної превенції спрямовані на профілактику правопорушень у підлітковому середовищі. Від ефективності роботи служби залежать здоров'я, безпека та часто життя дітей. Тут і протидія та попередження випадків сімейного насильства, і робота з дітьми, які порушили закон, і робота з тими дітьми, які залишилися без батьківського піклування, і розшук дітей.

15 березня 2018 року в освітніх закладах Немирівського району було проведено просвітницько-профілактичні заходи.

2Старший інспектор з ОДВЮП ГУНП у Вінницькій області Ольга Телепенко, старший інспектор ювенальної превенції Немирівського відділу поліціі ГУНП Рибак Тетяна, працівники вибухотехнічного відділу ГУНП у Вінницькій області старші інспектори-вибухотехніки Олександр Марченко та Микола Шутяк, методист з психологічної служби КЗ «Немиріський РМК» Наталія Назаренко відвідали Ковалівський НВК та Муховецький ЗЗСО.

3Надзвичайно важливою для учнів 5-11 класів була інформація Ольги Телепенко з теми «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх». Майор поліції розповіла про перебування на профілактичному обліку в поліції неповнолітніх; про небезпечні ігри в інтернет-мережі; шкідливий вплив алкогольних напоїв та тютюнових виробів на дитячий організм.

4Працівники вибухотехнічного відділу ознайомили дітей з правилами поведінки осіб при виявленні підозрілих предметів; уражаючими факторами наслідків вибуху; ознаками саморобного вибухового пристрою (підозрілий предмет); засобами індивідуального захисту та особистої безпеки; локалізацією вибухових пристроїв.

Впевнені, що результати спільних заходів психологічної служби та ювенальної превенції суттєво вплинуть на зниження рівня підліткової злочинності та сприятимуть підвищенню рівня компетентності всіх учасників освітнього процесу з даних питань.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі