Ефективність впровадження програми«Дорослішай на здоров’я» в освітніх закладах Немирівського району.

1Фахівці психологічної служби закладів освіти Немирівського району з 12 по16 лютого 2018 року пройшли черговий тренінг-курс  за програмою Міністерства освіти і науки України та Фонду народонаселення ООН в Україні «Дорослішай на здоров’я!».

Просвітницько-профілактична програма «Дорослішай на здоров’я» має гриф Міністерства освіти і науки України (лист МОНУ від 20.07.2012 № 1/11 – 12028) і рекомендована до впровадження в освітніх закладах як факультатив з учнями 14-17 років. Метою факультативного тренінгового курсу є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я в майбутньому, формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

2Надзвичайно цінною є морально-духовна складова програми, спрямована на формування сімейних цінностей, відповідальності за своє здоров’я та здоров’я майбутніх дітей.

У навчальному семінарі, який відбувся на базі КВНЗ Вінницька академія неперервної освіти, взяли участь Оксана Присяжнюк, практичний психолог Вовчоцького та Муховецького ЗЗСО, Олена Орловська, практичний психолог Сокілецького ЗЗСО. Вони успішно оволоділи методикою проведення програми та отримали відповідні сертифікати.

У 2013 році пройшли навчання за програмою Дорослішай на здоров’я» Ірина Чорната, практичний психолог Ковалівського НВК, Інна Бондар, практичний психолог Брацлавського НВК. 3Тому сьогодні можемо говорити про ефективність впровадження та реалізації програми у 5 освітніх закладах Немирівського району.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі