ЕФЕКТИВНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА В ШКОЛІ.

3Відповідно до Концепції “Нова українська школа” значну роль відведено висококваліфікованим психологам та соціальним педагогам у формуванні та вихованні кожної дитини, гідного громадянина – патріота України. Недостатньо лише отримати знання – необхідно навчитися ефективно користуватися ними впродовж життя.

Діяльність психологічної служби спрямована на вирішення соціально-значущих проблем учасників освітнього процесу. Методичним об`єднанням працівників психологічної служби Немирівського району затверджено Єдині плани заходів на 2017-2018 н.р., які спрямовані на виконання державних, обласних програм.

1Методистом КЗ «Немирівський РМК» організовано проведення просвітницької та профілактичної роботи, спеціальних занять, семінарів, тренінгів у ЗЗСО та ЗДО району.

02 лютого 2018 року завітали до Великобушинського освітнього закладу. У рамках ознайомлення з діяльністю психологічної служби, практичний психолог Аліна Гавриленко провела заняття з елементами тренінгу «Добро починаєься з тебе» для учнів 9 класу. Варто відзначити, що актуальність інформаційних повідомлень, завдань, визначень була представлена у презентації фахівця. Ефективність взаємодії з учнівською молоддю, чітка мета заняття вплинули на формування висновків учнів, які висловилися, що навчилися визначати життєві цінності, оцінювати ситуації ризику, приймати відповідальні рішення та протистояти стереотипам, формувати відповідальне ставлення до власних вчинків та свого життя.


2Наявність співпраці з адміністрацією освітнього закладу є фундаментом ефективності роботи психолога у школі. Директор школи Валентина Козоріз та її заступник Дарина Ведибіда разом із психологом постійно обговорюють шкільні проблеми, радяться з різних питань. На основі рівноцінного та рівноправного співробітництва базується співпраця психолога з педагогічним колективом.

 

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі