ВЧИМОСЯ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ.

DSC 1045На базі Немирівського ЦДЮТ 9 листопада 2017 року ВІДБУВСЯ семінар працівників психологічної служби «Налагодження ефективної міжсекторальної та міжвідомчої взаємодії із спеціалістами відповідних служб, батьківської громадськості щодо забезпечення повноцінного психологічного і соціального розвитку дітей та молоді» за участю представників відповідних служб, представників батьківської громадськості. У роботі круглого столу взяли участь 22 фахівців.

DSC 1052У ході круглого столу були обговорені актуальні питання сьогодення.  В рамках моделі Нової української школи у навчанні мають бути враховані вікові особливості фізичного, психічного і розумового розвитку дітей. Психологічна служба освіти має надавати повноцінну психологічну та соціальну допомогу кожному учню, який опинився в складній життєвій ситуації та перебуває в деструктивному середовищі, допомагати батькам таких дітей. Особливої уваги набуває необхідність навчати дітей справлятися зі стресом та напругою, розкривати потенціал кожної дитини.

Учасники семінару з вуст батьків почули власні історії успіху щодо виховання дітей, які досягли значущих результатів.

DSC 1053Фахівці особливу увагу звернули на командний підхід у діяльності з питання забезпечення повноцінного психологічного і соціального розвитку дітей та молоді, збереження і зміцнення психічного, фізичного здоров’я та соціального благополуччя всіх учасників освітнього процесу, професійного самовизначення старшокласників в умовах освітнього округу, психологічної та соціальної допомоги кожному учню, який опинився в складній життєвій ситуації та перебуває в деструктивному середовищі, психологічної безпеки дітей в Інтернет-просторі, профілактики суїцидальної поведінки дітей та учнівської молоді.

У команді працювати чудово, зусилля кожного складаються в одну течію, підтримуючи одне іншим: синергетичний ефект. 

У ході круглого столу були розглянуті такі питання:

1. Умови забезпечення повноцінного психологічного і соціального розвитку дітей та молоді.

Тетяна Василівна Собченко, завідувач КЗ «Немирівський РМК».

2. Врахування  у рамках особистісно-орієнтованої моделі освіти прав дитини, її здібностей, потреб та інтересів; у  навчанні - вікових особливостей фізичного, психічного і розумового розвитку. Умови розкриття потенціалу кожної дитини.

Наталія Анатоліївна Назаренко, завідувач районною  ПМПК,

методист психологічної служби району КЗ «Немирівський РМК».

3. Формування свідомого і відповідального ставлення зростаючої особистості до побудови власної освітньої і майбутньої професійної траєкторії.

Ірина Миколаївна Шевчук, представник батьківського комітету.

4. Соціальний захист дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наталія Мусіївна Оцупок, в.о.начальника служби у справах дітей Немирівської райдержадміністрації.

5. Соціальна робота з сім`ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Швець Руслана Борисівна,

психолог районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

6. Забезпечення захисту прав і свобод дітей, створення належних соціально-психологічних умов для комфортного освітнього середовища та захисту честі і гідності учнів, вихованців.

Леся Олександрівна Іваськевич,  практичний психолог Брацлавського ДНЗ.

Марія Петрівна Подзірей, соціальний педагог Ковалівского НВК.

7. Цілеспрямований розвиток і профорієнтація, сприяння активізації внутрішніх механізмів самодіяльності особистості, таких як самооцінка, самопізнання і самовдосконалення з метою виявлення індивідуальних нахилів та здібностей кожної дитини.

Олена Євгенівна Синякович, провідний фахівець з питань зайнятості

Немирівського районного центру зайнятості.

8. Залучення дітей до позашкільної освіти. Створення умов для гармонійного розвитку особистості. Просвітницько-профілактична робота з дітьми та учнівською молоддю в закладах загальної середньої освіти.

Алла Євгенівна Мрищук, директор КЗ «Немирівський ЦДЮТ».

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі