Тренінг «Як діяти вчителю в критичній ситуації?»

dsc 0422 1 1 127 березня 2015 року на базі НВК №2 м.Немирова проведено тренінг з головами методичних об’єднань класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів району «Як діяти вчителю в критичній ситуації?». Команда тренерів: Олена Макогонюк, практичний психолог Муховецької ЗОШ, Людмила Хоменко, практичний психолог НВК №2 м.Немирова, Наталія Назаренко, методист КЗ «Немирівський РМК».

dsc 0343Людина засвоює інформацію краще, якщо навчання проходить інтерактивно, тобто коли вона має можливість одночасно з одержанням інформації обговорювати незрозумілі моменти, задавати запитання, відразу закріплювати отримані знання, формувати навички поведінки. На занятті використано активні методи навчання, що є вкрай важливим, тому що вони мають великий вплив на засвоєння знань та вироблення особистісних якостей. Педагоги навчались dsc 0389точно описувати поведінку учнів, визначати мотив вчинку дитини, розробляти і здійснювати екстрений педагогічний вплив, щоб негайно припинити певну поведінку, не знижуючи при цьому самоповаги дитини й у той же час не припиняючи уроку, розробляти і здійснювати систему впливів, які підвищують самоповагу дітей і навчають їх гідному поводженню в різних ситуаціях.

Сьогодення вимагає від учасників навчально-виховного процесу мати високий рівень психологічних знань та психологічної культури. Тому такі види роботи є актуальними та значущими.

Найдосвідченіший педагог

ніколи не повинен спинятися на досягнутому,

бо якщо немає руху вперед,

то неминуче починається відставання.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі