Семінар у Вовчку.

img 653520 березня 2015 року на базі  Вовчоцької ЗОШ І – ІІ ст. відбувся районний семінар для учителів початкових класів на тему: «Інформаційно-комунікативна ключова компетентність молодших школярів на  міжпредметній основі».

Зустріч колег почалася із теплого привітання господарів школи та поетично-пізнавальної екскурсії, яку провели учні школи. Вони розповіли про роботу педагогічного та учнівського колективу, познайомили гостей із матеріально-технічною базою школи.

Методист районного методичного кабінету Лариса Василівна Зозуля оповістила робочі питання та скоординувала роботу семінару.

img 6547

Вступне слово мала директор школи Басовська Олена Володимирівна, яка розповіла про обрані навчально-виховні орієнтири, за якими працює педагогічний та учнівський колективи школи, про матеріальне оснащення школи і, звичайно,  про використання ІКТ педагогами у своїй роботі. Також поділилася планами на майбутнє.

Наступним етапом роботи семінару був перегляд бінарного уроку читання і мистецтва  в 4 класі, який провели Поворознюк Любов Петрівна та Михайловський Олександр Вікторович. Педагоги своїм високим рівнем педагогічної та методичної майстерності, власним прикладом, достатнім рівнем ерудиції досягли поставленої мети . Літературне та художнє слово, музика та живопис, поетичне слово та пташиний спів злилися воєдино в загальній канві уроку.

img 6597Велика кількість різнопланових завдань, поєднання традиційних та сучасних форм роботи, позитивний психологічний стиль та педагогіка співробітництва зробили  урок цікавим і неповторним.

Після уроку учасники семінару мали змогу побувати на святі весни. Учителі Овчар І.М., Михайловська В.О. та Чернега О.В. створили теплу, доброзичливу атмосферу, організували виховний захід так, що кожна дитина відчула себе цінною, особливою, обдарованою, а це є запорукою успіху у подальшому житті. Гостей свята вразили костюми та артистизм дітей. За народними традиціями усіх присутніх частували солодкою випічкою – жайворонками, які сповістили про прихід весни.

Слід відмітити, що обидва практичні заходи були підсилені ІКТ, що свідчило про повне і якісне висвітлення теми семінару.

img 6534Учасники районного методичного об’єднання високо оцінили роботу навчального закладу, сучасний стиль роботи, творчий підхід та професіоналізм учительського колективу Вовчоцької щколи. Найбільше їх вразила матеріально-технічна база школи, забезпеченість сучасними засобами навчання, комп‘ютерною технікою. Методист РМК Лариса Василівна в підсумку роботи семінару підкреслила те, що колектив школи постійно розвивається, ввесь час знаходиться у професійному та творчому пошуку, адміністрація школи на чолі з директором Басовською О.В. сприяє професійному зростанню педагогів, зміцненню матеріальної бази школи та сприятливому мікроклімату в колективі, що є необхідною умовою реалізації у здійсненні задуманих планів.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі