IMG 349418 листопада 2015 року в Немирівському ДНЗ №4 «Сонечко» відбувся районний практично-теоретичний семінар для музичних керівників ДНЗ на тему: «Театральне мистецтво в музичній культурі дошкільників. Театралізована діяльність в дошкільному навчальному закладі».

Семінар відкрила методист КЗ «Неммрівський РМК» Лариса Василівна Зозуля, оголосила тему та познайомила з планом роботи. Віртуальну екскурсію по ДНЗ через презентацію провела завідуюча дошкільним навчальним закладом Оксана Василівна Караванська-Гавриленко, звернувши увагу присутніх на систему роботи їх навчального закладу з розвитку дитини.

IMG 3374Досвідом роботи з теми: «Музично-театразізована діяльність, як основа розвитку творчих здібностей дитини» поділилась з присутніми  методист ДНЗ Олещук Надія Трохимівна.

Музичні керівники мали можливість побувати на двох практичних заходах.  Практичний показ театралізованого заняття «Подорож краплинок» з фізичної культури провела інструктор з фізкультури Мельник В.М. з дітьми середньої групи. З дітьми старшого дошкільного віку проведено бінарне театралізоване заняття у формі казки «Яблука для зайченят». Заняття підготували музичний керівник О.О.Гусарська та хореограф Л.В. Хлєбова. 

IMG 3652Після практичних занять усім присутнім членам МО було запропоновано ознайомитись із виставкою різних видів театру. Відповіді на за запитання про організацію театральної діяльності в садочку, методику  виготовлення ляльок, тощо присутні могли отримати від методиста ДНЗ «Сонечко» Олещук Н.Т.

За круглим столом відбулось обговорення висвітлених на семінарі питань, практичних заходів.  Колеги зазначили, що обидва заняття пройшли на високому професійному та методичному рівні, відзначили творчий підхід, активність та артистизм вихованців.

Авторизація

Пошук

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі